Elisen esiintymispäivä 

Esiintymispäivä 2.3.2024
Kampin liikuntakeskus, 2 krs. 
Esitykset alkavat klo 13.00. 
Ei pääsymaksua. 

Katsojat tervetulleita katsomon sallimissa rajoissa, pyydämme huomioimaan pienen katsomon kapasitettin jonka vuoksi jokaiselta voimistelijalta suositellaan vain 1-2 katsojaa katsomoon. Pyydämme lisäksi, että oman lapsen esityksen jälkeen katsojat antaa tilaa seuraaville katsojille ja siirtyy odottamaan voimistelijoita liikuntahallin ala-aulaan tai ulos tms.

HUOM! Elise ei kordinoi yleisöä millään tavalla. Yleisön ollessa täysi, katsomokapasiteettia ei voi enää lisätä.

13.00





1Elsa Vapaavuori / Saimi Thomandervanne







2Pikkumyyt joukkuejoukkue vapaa
3Isabel Wendelinkeilat







4Emilia Mochalova / Veronica Bespalovaduo vanne
5Mona Hyttinen / Nella Kyynäräinenvanne







6Isla Savikangasnaru
7Silja Sovakeilat







8Henny Sinelä / Bianca Villar Garciavapaa
9Amelia Myllyahovanne







10Pikkumyyt joukkuejoukkue vapaa
11Maria Trostinkeilat







12Emilia Mochalova / Veronica Bespalovaduo vanne
13Isabella Lampinen / Siiri Kaikulavanne







14Sofia Kudrichpallo
15Oona Sirkiäkeilat







16Eliana Verhunnaru
17Ylva Lenckkeilat







18Olivia Kovtunvapaa
19Linda Putkinenkeilat







20Julia Pehkonen / Seela Kunnarivapaa
21Marianna Nikitinakeilat







22Sofia Kudrichvapaa
23Evelin Eloholmakeilat







24Alisa Antoshchenko / Kira Shkurinavapaa
25Silja Sovavanne







26Elizaveta Volkova / Eliana Verhunvapaa
27Maria Trostinvanne







28Veronica Bespalovavapaa
29Oona Sirkiävanne



n.klo 14.


30Olivia Kovtunpallo
31Ylva Lenckvanne







32Emilia Mochalovavapaa
33Linda Putkinenvanne







34Isabell Pussinenkeilat
35Marianna Nikitinavanne







36Carmen Toivokainenvanne
37Evelin Eloholmavanne







38Ronja Sovakeilat
39Kira Malõgin, Minttu Hämäläinen, My RoosStara-ohjelma







40Miili Nissinenvanne
41Emilia Helinpallo







42Danika Ruuhimäkikeilat
43Miira Lahtelavanne







44Livia Hellevanne
45Linnea Piispanenvanne







46Seela Ruskoahokeilat
47Amelie Orrevanne







48Isabell Pussinenvanne
49Polina Tyvoniukkeilat







50Carmen Toivokainenkeilat
51Isabella Norppakeilat







52Ronja Sovavanne
53Amanda Äänismaa, Kiira Kulmalavanne







54AMETISTIT (Astrid Von Bagh, Sanni Friipyöli, Eevi Sinisalo, Elli Viljakainen, Liana Koivolehto)pallo
55Emilia Helinvanne







56RUBIINIT (Ebba Wahlstein, Amelie Bergman, Liana Gagua, Line Laurenti, Eva Ljungqvist, Inkeri Porola)pallo
57Miira Lahtelakeilat







58Miili Nissinenkeilat
59Linnea Piispanenkeilat



N.klo 15


60AMETISTIT (Astrid Von Bagh, Sanni Friipyöli, Eevi Sinisalo, Elli Viljakainen, Liana Koivolehto)pallo
61Amelie Orrenauha







62RUBIINIT (Ebba Wahlstein, Amelie Bergman, Liana Gagua, Line Laurenti, Eva Ljungqvist, Inkeri Porola)pallo
63Polina Tyvoniukvanne







64Danika Ruuhimäkivanne
65Isabella Norppavanne







66Livia Hellekeilat
67Amanda Äänismaa, Kiira Kulmalavanne







68Seela Ruskoahovanne
69Emilia Helinnauha







70Lilja Turunenvanne
71Miira Lahtela ja Linnea Piispanen








72Blanka Patkovavapaa
73Edustusryhmä








74Mila Hellekeilat
75Olivia Jäkkö, Esther Toivokainenvapaa







76Marie Karvonenvapaa
77Silja von Bonin, Karla Lindholm, Anna Usatsjovavapaa







78Isla Hellevanne
79Emilia Helinkeilat







80Linnea Rytiojavanne
81Miira Lahtela ja Linnea Piispanen








82Vitalina Verhunpallo
83Edustusryhmä








84Inna Kaipiovapaa
85Olivia Jäkkö, Esther Toivokainenvanne



N.klo 16


86Lilja Turunenkeilat
87Karla Lindholm, Anna Usatsjovavanne







88Blanka Patkovavanne
89Aaltonen Verna ja Savolainen Tuulia duoduo keilat







90Mila Hellepallo
91Salo Erika ja Zelena Daryna duoduo vanne







92Marie Karvonenvanne
93Putkonen Veeravanne







94Isla Hellekeilat
95Sistonen Eloisevanne







96Linnea Rytiojapallo
97Deschamps Idakeilat







98Vitalina Verhunkeilat
99Pavilainen Annapallo







100Inna Kaipiovanne
101Aranko Annapallo







102Aaltonen Vernapallo
103Savolainen Tuuliavanne







104Ella Arolavapaa
105Peuhu Ameliapallo







106Hassi Amandavapaa
107Sistonen Eloisepallo







108Jenny Hirschovits-Gerzvanne
109Deschamps Idavanne







110Saga Jokinenvanne
111Pavilainen Annakeilat







112Isla Jaakkolavanne
113Aranko Annakeilat







114Isla Jokinenvanne
115Aaltonen Vernakeilat



N.klo 17


116Elina Neuvonenvanne
117Savolainen Tuuliapallo







118Ella Arolapallo
119Salo Erikapallo







120Amanda Hassipallo
121Zelena Darynapallo







122Jenny Hirschovits-Gerzkeilat
123Peuhu Ameliakeilat







124Saga Jokinenpallo
125Putkonen Veerakeilat







126Isla Jaakkolakeilat
127Salo Erikakeilat







128Isla Jokinenpallo
129Zelena Darynakeilat







130Elina Neuvonenpallo