Kevätnäytös 16.5.2022.

Elisen kevätnäytös "Sirkus" esitetään maanantaina 16.5.2022 Töölön Kisahallilla (Paavo Nurmen kuja 1c). Näytöksiä on kaksi: klo 17.00 ja klo 19.00. 

LIPUT 22.4 alkaen ostettavissa : www.lippuautomaatti.fi/elise
Aikuiset 25 € / kannatusliput Pirkkolan hallin tueksi
Lapset alle 12v. 12 €
Sylilapset ilmaiseksi (huom lapsen on istuttava sylissä n. alle 2v.)

Tervetuloa!

Ryhmien tapaamispaikat

Hyvät voimistelijat ja huoltajat, 
valmentaja ottaa ennen näytöstä ryhmän vastaan tapaamispaikalla Kisahallin sisääntuloaulassa sovittuna aikana ja kuljettaa lapset pukuhuoneisiin. Näytöksen loputtua pyydämme huoltajia saapumaan samalle tapaamispaikalle, johon valmentaja tuo lapset näytöksen jälkeen takaisin. Pienien tilojen vuoksi huoltajat eivät voi tulla mukaan pukuhuonetiloihin lainkaan. Huolehdittehan wc:ssä käynnistä ennen tapaamista, wc-tilat on sisääntuloaulassa.


NÄYTÖSJÄRJESTYKSET


Näytös 1

1. ELISE ARENA

2. MAAGINEN MAAILMA - Emilia Helin, vanne

3. TAIKURIT JA PUPUT Voimistelukoulut Punavuori 3-5v, Kamppi 3-5v, Jätkäsaari 3-4v, Jätkäsaari 4-5v. ja Lauttasaari 4-5v, (Pohjois-Haaga)

4. NUORALLAKÄVELIJÄT -  Releve Pivot ja Releve Glow

5. VELHON TARINA - Kira Harjumäki, pallo

6. NAUHATAITURIT - Rytmisen voimistelun naisten maajoukkue

7. ILLUUSIO - Anni Olkkonen, nauha

8. LEIJONAT - Voimistelukoulut Töölö 5-6v, Munkkivuori 4-6v, Vuosaari 6-8v, Lauttasaari 6-7v. Punavuori 6-9v.

9. AKROBAATIT - Tiuhdit

10. AURINGON ALLA  - Sini Vanonen, keilat

11. ROKKI - Sofia Duki ESVOLI, keilat

12. PAPUKAIJAT - Spiral ryhmät

13. TAIVAANLINTU - Sara Metwally, vanne

14. LAMPUN HENGET - Gloria Elise pre junior 

15. TANSSIVAT KUKAT - Hosulit

16. KLOVNIT - Voimistelukoulut Pitäjänmäki 6-8v, Kamppi 6-8v, Arabia 6-8v.

17. TEMPPUILEVAT APINAT - Niiskut Oranssit 

18. ENNUSTAJAT - Kantama

19. NUORATAITURIT - RV Nuoret ja naiset yhteisnumero

20. HÄRKÄTAISTELU - Miira Lahtela, vanne

21. TRAPETSITAITEILIJAT - Point Pivot ja Point Glow

22. PALLOTAITURIT - Florette

23. TANSSIVAT LAPSET - Releve KIDS

24. LUMOAVA VANNE - Matilda Mäntynen, vanne

25. TANSSIVAT AKROBAATIT - Möröt 

26. KEVÄINEN SIRKUS - Emilia Helin, keilat

27. VANNE FANTASIA - Rytmisen voimistelun maajoukkue


Näytös 2

1. ELISE ARENA

2. SIRKUS SAAPUU KAUPUNKIIN - Emilia Helin, pallo

3. TAIKURIT JA PUPUT - Voimistelukoulut Arabia 3-4v, Laajasalo 4-5v, Latokartano 4-5v, Pitäjänmäki 3-5v, Vuosaari 4-5v. 

4. NUKET - Plie Flex

5. FENIX - Pihla Pajari, vanne

6. TAITAVAT PIKKUELÄIMET - Esivalmennusryhmät

7. POP MUSIIKIN KUNONGATAR - Kiira Kulmala, keilat

8. LEIJONAT - Voimistelukoulut Latokartano 6-8v, Laajasalo 6-8v, Munkkivuori 6-8v,  Jätkäsaari 5-7v. ja 6-8v.

9. TANSSIVAT NUKET - Elise Mini ja Elise mini Gold, Point Mini 

10. MUODONMUUTTAJA - Sini Vanonen, pallo

11. LAMPUN HENGET - Gloria Elise pre junior 

12. ILMASSA KÄVELIJÄ - Hanna Leino, pallo

13. TANSSIVAT KUKAT - Pikkumyyt

14. KLOVNIT - Voimistelukoulut Jätkäsaari jatko ja yli 8v. (2 ryhmää), Laajasalon Viuhdit 8v, Lauttasaari yli 8v, Vuosaari yli 8v.

15. NIPSUT - Karuselli

16. ENNUSTAJAT - Kokooma

17. IDÄN SALAISUUDET - Miira Lahtela, nauha

18. HEVOSAKROBAATIT - Niiskut siniset

19. SEEPRAT - Elise Kids

20. SIRKUSTIREHTÖÖRIT - Juksut

21. TAIKANAUHA - Emilia Helin, nauha

22. VIERIVÄT PALLOT - Fenicia